חיפוש

איך לבדוק אם עסקת הנדל"ן אכן משתלמת?

על מנת לוודא כי עסקת הנדל"ן אותה אתם מבצעים אכן תשתלם לכם בעתיד, חשוב להיעזר בשירותו של עורך דין לענייניי נדל"ן ומקרקעין. מדוע? להלן כל הפרטים.

רכישת נדל"ן – רכישה מבוקשת, אך גם עלולה להיות מסוכנת

ההשקעה המשתלמת ביותר כיום היא ללא ספק בענף הנדל"ן, אשר מהווה מנוף משמעותי לתשואה נאה, בין אם מדובר בנכס להשקעה או למגורים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בהשקעה משמעותית ביותר אשר צריכה להילקח בכובד ראש, וזאת לאור העובדה כי ישנם לא מעט מקרים בהם אזרחים נותרים עם עוגמת נפש ונזק עצום לכיס, כתוצאה מרכישה של נכס נדל"ן אשר היה אמור להיות בעל פוטנציאל רווח משמעותי, אולם בפועל התשואה אשר התקבלה לא שיקפה את הרצונות או את השאיפות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לקיחה של עורך דין לענייניי נדל"ן ומקרקעין יכולה ולתרום באופן משמעותי לכדאיות העסקה.

בית למכירה

בדיקת כדאיות עסקת נדל"ן באמצעות עורך דין

כאמור, רכישה של נכס נדל"ן, בין אם היא מתבצעת בארץ או בעולם מחייבת ליווי משפטי צמוד של מומחה לתחום, וזאת על מנת לבצע בדיקות מעמיקות אשר ייקבעו האם אכן מדובר ברכישה משתלמת. יתרה מכך, חוזה המכר עליו אתם חותמים אשר הוא חוזה סטנדרטי בכל הקשור לעסקאות נדל"ן הוא חוזה מפורט ומורכב מאוד להבנה, בעבור אלו אשר אין להם השכלה בתחום. מדובר בהסכמים אשר עלולים לגרום לכך שהאינטרסים שלכם לא ישתקפו, ואף יתמעטו, ועל כן רוויות העסקה מוטלת בספק ברגע שאינכם פונים לעורך דין מומחה, וזאת על מנת למנוע מצב בו תגלו לפתע כי ישנם סעיפים שלא הייתם מודעים אליהם בעת חתימת החוזה. הימנעות ממצב משפטי סבוך, כמו גם מעוגמת נפש, מחייבת נקיטת פעולות מקדימות אשר כוללות כאמור לקיחה של עורך דין מומחה, כמו גם ביצוע בדיקת כדאיות אשר משלבת פרמטרים רבים אשר נועדו לבדוק כי אכן מדובר בעסקה אשר משקפת את האינטרס של הרווחיות, כמו גם את ההשקעה הראשונית וכן ביצוע הליך המכר וכן העברת הבעלות – כל זאת בכדי לגרום לכך שההליך יתנהל בצורה הטובה ביותר.

ליווי אישי לכל אורך הדרך ברכישת נכס – באמצעות עו"ד מירי יעקב גביש

עו"ד מירי יעקב גביש היא מומחה לדיני מקרקעין ונדל"ן, ולה ניסיון של שנים ארוכות בליווי וייעוץ משפטי בכל הקשור לרכישה של נכס נדל"ן. עו"ד יעקב תספק לכם הגנה משפטית אשר תשמור על האינטרסים שלכם, כמו גם תעניק לכם מידע בשקיפות מלאה לגבי כדאיות העסקה, בכדי למנוע עוגמת נפש כמו גם נזק עצום לכיס. לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית, ניתן ליצור קשר דרך המספר 073-3744460 או דרך האתר הרשמי של עו"ד יעקב בכתובת https://brunolaw.co.il.

אולי תאהבו גם את