חיפוש

6 דרכים לניקוי הספה בסלון

זו עובדת חיים בלתי נמנעת – ספות מתלכלכות. פירורים של אוכל מוצאים את דרכם אל תוך הסדקים שבספה, משקאות נשפכים ואם יש לכם חיות מחמד בבית, בטח שמתם לב לעקבות בוץ בכל רחבי רהיטים נעימים ונוחים אלו. למרבה המזל, ניקוי ספות קל יחסית – כל מה שצריך זה קצת זמן וציוד ניקיון נהדר שיקל על עבודת הניקיון.
בין אם מדובר על ניקיון לקראת חג הפסח, לקראת אירוח של משפחה או אפילו סתם בשביל האווירה בבית, ניקיון הספה חייב להיות יסודי, עקבי ויעיל, אחרת התוצאות לא יישמרו לזמן רב.
על מנת להקל על שלב הניקיון ולהפוך אותו להרבה יותר יעיל.

ספה

6 דרכים לניקוי הספה בסלון

1. שואב אבק – לפני שאתם נכנסים לניקוי העמוק, עליכם להסיר פסולת או חלקיקים גדולים משטח פני השטח של הספה. שימוש בשואב אבק עוצמתי יאפשר לכם הסרה מרבית של כל הלכלוך והפירורים ממשטחי הכריות, צידי הספה ובסיס הספה תחת הכריות.
2. מברשת זיפים – אם ישנם כתמים שיש בהם אבק כבד או לכלוך, ניתן להשתמש במברשת בעלת זיפים קשים כדי לשבור את הכתמים ולאבק את הלכלוך המשוחרר. יש לשפשף במרץ, אך לא מספיק חזק כדי לפגוע בבד.
3. מגלגל מוך – למרות שחברות מסוימות מייצרות מוצרים במיוחד למשקי בית עם חיות מחמד, שואב האבק הממוצע שלך לא יצליח להסיר שיער של מוך או חיות מחמד. השתמש במגלגל מוך כדי להסיר את מה ששואב האבק אינו יכול. חשוב לעבוד בצורה שיטתית כדי לא לפספס אזורים מסוימים בספה.
4. ניקיון על פי הוראות היצרן – מצאו את התג הנמצא על הספר שעל פיו ניתן להבין ממה עשוי הספה וכיצד לנקות אותו. למשל: הכיתוב "S" פירושו להשתמש רק בחומר ניקוי יבש או "X" פירושו לבצע שאיבת אבק ומברשת זיפים בלבד, או להשתמש בשירות מקצועי.
5. ניקוי באמצעות "שמפו ספות" – דרך יעילה מאוד לנקות את הספה בצורה יסודית ויעילה היא להשתמש ב"שמפו ספות" מיוחד ומיועד לניקוי משטחי ספות ממגוון חומרים. את השמפו מתיזים, מרססים או מורחים על כל משטחי הספה – הכריות, צדדי הספה, הגב והבסיס. משפשפים את החומר ונותנים לו להתייבש מספר דקות. לאחר מכן צריך לשאוב את כל משטחי הספה בצורה יסודית ולא לפספס אף אזור, לאחר מכן תן לספה להתייבש ובסוף, התוצאה מדהימה – הספה נראית כחדשה, נראית נהדר וגם מריחה נפלא.
6. השכרת חברת ניקיון מקצועית – גם זאת אפשרות עבור אלו שמתקשים בניקיון הספות והרהיטים או עבור אלו שמראש מחליטים שהם לא מתעסקים בעבודת ניקיון זו. שירות שניתן על ידי חברת ניקיון רהיטים מקצועית תאפשר לכם לקבל שירות מקצועי שינקה לכם את הספות ושאר רהיטי הסלון בצורה הטובה ביותר ככה שתוכלו להתרווח לכם על הספה בשקט וליהנות כאילו הספה חדשה מהניילון.

אולי תאהבו גם את

תיקון משאבות טבולות
תיקון משאבות טבולות

אם הביוב עולה בבית הפרטי שלך או בבניין בו אתה מתגורר, מאוד יכול להיות שישנה תקלה במשאבה הטבולה של הבית או הבניין. מערכת הביוב בבתים

קראו עוד »
מדביר
למה חשוב להשתמש במדביר מנוסה?

נתקלתם במזיקים במטבח? אתם סובלים מהלכלוכים שהם משאירים ברחבי הבית? מעוניינים לסלק את היונים, הנמלים, היתושים, הדבורים, הנחשים או המכרסמים שהופיעו בביתכם?   כולנו מכירים

קראו עוד »