חיפוש

למה לייקים אוטומטיים יהיו אוויר לנשימה באינסטגרם של 2021? התשובה בפנים

האינסטגרם הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, אצל רבים ובעיקר בקרב צעירים שחיים אותו מדי יום ושעה.

הלייקים האוטומטים שהפכו כבר מזמן לחיזוקים חיוביים וירטואליים, ב-2021 יהיו האוויר לנשימה שלנו. המאמר יפרט מדוע.

 

מה זה לייקים אוטומטים?

פעם לפני שהאינסטגרם הפכה לפלטפורמה החמה ביותר בשוק ולפני שהיו בכלל רשתות חברתיות, היינו נפגשים עם אנשים ונהנים ממחמאות, מילה טובה וקשרים אישיים. עסקים היו מפרסמים באמצעות העיתון, הרדיו, פליירים וכד'. מבלי לשים לב וככל שהטכנולוגיה מתקדמת ואנו בריחוק חברתי, ההזנה הרגשית שלנו מתבססת על לייקים ברשתות החברתיות. צעירים, ידוענים, אושיות רשת, עסקים ואנשים מן השורה קונים לייקים אוטומטיים על כל סרטון, פוסט, סטורי או תמונה שהם מעלים על מנת להיות פופולריים ולמתג את עצמם. קניית לייקים אוטומטיים כשמה כן היא. יוצרים קשר באינטרנט עם ספק לייקים וקונים חבילת לייקים שנשלחים על פי חלוקה אותה קובעים מראש על כל פרסום שמעלים באופן אוטומטי.

 

כיצד ספק הלייקים יודע שהעליתם פוסט חדש?

לחברה המספקת לייקים בתשלום יש מערכת טכנית משוכללת שיכולה לסרוק את הפרופיל שלכם לפי הנתונים שתקלידו באתר וכך לדעת מתי אתם מעלים פוסטים, סרטונים, סטורי וכד'. ברגע שיש פרסום חדש הם שולחים באופן אוטומטי את מספר הלייקים שבחרתם באופן דיסקרטי ובאחריות. ישנה אף אפשרות לשלוח לייקים אוטומטים לפוסטים שכבר העליתם בעבר וברצונכם לחזק אותם או לקדמם מחדש. למעשה, המערכת סורקת בממוצע מדי שעה את הפעילות שלכם על מנת שהאלגוריתם של האינסטגרם יזהה את הלייקים הקנויים כמקור אורגני אמיתי. ישנם גם ספקים שמוסיפים יותר לייקים אוטומטים ממה שקניתם כדי להכניס אפקטיביות גדולה יותר לפרסומים. לפיכך, מומלץ לרכוש לייקים אך ורק מאתר אמין המוכר לייקים אמיתיים מעוקבים פעילים באינסטגרם ולא לייקים מזויפים מעוקבים פיקטיביים. התשלום לספקי הלייקים הוא חד פעמי ונעשה באופן מאובטח באתר.

 

מדוע לייקים אוטומטים יהיו אוויר לנשימה באינסטגרם של 2021?

כל אחד שרוצה להיות נוכח וקיים באינסטגרם בין אם הוא אדם פרטי ובין אם הוא מקדם את העסק, חייב לשדרג את הנוכחות שלו ולהיות בולט בתחרות הבלתי פוסקת סביב התהילה והמיתוג. כאשר עסק בולט יותר מעסקים אחרים באותו תחום הוא למעשה מנצח בתחרות. יש לו יותר עוקבים, הוא פופולרי יותר, הוא משיג אלפי לקוחות חדשים, המוצרים או השירותים שהוא מציע הופכים למותג והוא משאיר אבק למתחרים. כך גם אדם המחפש תהילה ופרסום. בן רגע הוא יכול להפוך את עולמו ולהיות וויראלי, בולט ומפורסם. לפיכך, ככל שיש יותר לייקים, צפיות, עוקבים וכד' זוכים בפופולריות ובחשיפה רבה יותר. הקנייה של לייקים אוטומטיים מקדמת אתכם מהר יותר בשל הטכנולוגיה המתקדמת – אז מדוע לא להסתייע בכך?

 

עוקבים חדשים

אולי תאהבו גם את