חיפוש

כמה עולה גילוי האזנות ע"י חוקר פרטי מקצועי?

גילוי האזנות זהו תחום מרכזי כאשר מדברים על העבודה ועל העולם המקצועי של חוקר פרטי מקצועי. כיום, הטכנולוגיות הולכות ומשתכללות, ואנשים רבים שמעוניינים להפיק רווח מכל סוג שהוא על גבם של אחרים, יכולים להשתמש בשיטות מגוונות, כאשר אחת המרכזיות שבהן היא ההאזנות.

חוקר פרטי מקצועי ככל הנראה נתקל כבר במקרים רבים בהם הוא היה צריך לבצע במהלך החקירה גילוי האזנות. על כן, לרוב יש לו כבר הבנה כוללת של מה אמור להיות כלול בתהליך החקירה לגילוי האזנות, ולכן הוא ידע לתת הערכת מחיר כבר כאשר תעלו בפניו את הצורך שלכם.

 

מה המחיר הצפוי שייגבה מהלקוח בעבור גילוי האזנות על ידי חוקר פרטי מקצועי?

המחיר של גילוי האזנות משתנה בהתאם לאופן שבו החוקר הפרטי צריך לבצע את פעולת הגילוי, בהתאם למצב שמציג בפניו הלקוח, ולהבנה שלו את הסיטואציה. באופן כללי, איתור אמצעי ריגול יעלה ללקוח כמה אלפי שקלים ברוב המקרים. ישנם סוגים שונים של בדיקות, שהמטרה שלהן היא גילוי האזנות.

בהתאם לסוג הבדיקה ולמידת הקושי בביצוע הבדיקה, נקבע גם המחיר. מן הסתם, בדיקה שגרתית אותה חוקר פרטי בעל מחירים מומלצים מבצע בעצמו באופן מיידי, תעלה יחסית פחות מבדיקה המצריכה פעולות פיזיות מורכבות, בטח כאשר מדובר על מקרים בהם החקירה נעשית במרחב מסוכן יחסית.

 

באילו דרכים מבצעים גילוי האזנות?

חוקרים פרטיים מקצועיים מבצעים גילוי האזנות במספר רב של דרכים שונות ומגוונות. בשלב הראשון, החוקר הפרטי ייפגש עם הלקוח לפגישת היכרות או ייעוץ. במהלך הפגישה, הלקוח יעלה בפני החוקר הפרטי את המחשבות או את החששות שלו, לגבי ניסיון חבלה בעסק או בכל רובד של החיים האישיים או הפרטיים או העסקיים של הלקוח.

לאחר שפני הדברים הוצגו בפניו של החוקר הפרטי, הוא יכול להחליט על דרך הפעולה שלו באופן מושכל הרבה יותר. בכל סיטואציה, אופן גילוי ההאזנות משתנה, ובהתאם לכך משתנה גם המחיר, לדוגמא:

  • בדיקת האזנות לטלפון סלולרי
  • בדיקה לגילוי האזנת סתר המתרחשת בתוך הדירה של הלקוח
  • בדיקה לגילוי האזנות במקום העבודה של הלקוח
  • בדיקה לגילוי האזנה במחשב של הלקוח
  • בדיקה לגילוי אמצעי האזנה ברכב

 

מה המשטרה עושה בנדון?

כאשר מדברים על גילוי האזנות, חשוב לדעת שהמשטרה לא מצליחה לבצע את העבודה שלה כהלכה. אמנם האזנה היא עבירה פלילית, שהעובר עליה צפוי לעונש מאסר של מספר שנים, אבל המשטרה לא מצליחה לעמוד בעומס הפניות של אנשים רבים שמדווחים על החשש שלהם מפני האזנה.

בשונה מחוקרים פרטיים, לרוב רשויות אכיפת החוק אין אפשרות לבצע גילוי האזנות בצורה מקיפה ומקצועית. זאת למרות שהאזנות סתר, מלבד העבירה על החוק הטמונה בהן, עלולות לגרום לנזק רב לחייו של האדם שמאזינים לו.

חוקר פרטי

אולי תאהבו גם את