חיפוש

חברת שליחויות בארץ: טיפים מה כדאי לדעת לפני ההזמנה

מעוניינים להתקשר עם חברת שליחויות? להלן הטיפים החשובים ביותר בטרם מבצעים את ההזמנה.

בחירה של חברת שליחות – קשה אך אפשרית

בעידן הנוכחי בו בעלי עסקים רוצים להעניק את המוצרים שלהם באופן מהיר ואיכותי לכל רחבי הארץ, אין מנוס אלא להתקשר עם חברת שליחויות בארץ. יחד עם זאת, מדובר בבחירה לא פשוטה וזאת לאור העובדה כי מדובר בענף בו עוסקים מאות חברות שונות, אשר מציעות טווח מחירים רחב כמו גם אפשרויות שילוח שונות. על כן,  המומחים של יהב לוגיסטיקה, חברת שליחויות בנתניה בזול מעניקים טיפים חשובים בטרם אתם מבצעים את הזמנת השליחות, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם עושים בחירה נכונה ומשתלמת:

מעבר ארגזים

  • ניסיון – מדובר בפרמטר משמעותי ביותר בבחירה של חברת שליחות, וזאת משום שחברה מקצועית לתחום חייבת להיות בעל ניסיון של מספר שנים, בכדי להבטיח כי גם במידה ותתרחש תקלה או נדרשת שליחות מהירה במיוחד, תדע החברה לבצע את ההתאמות הנדרשות תוך תעדוף של השליחות הזו על פני שליחויות אחרות.
  • שימוש בכלי הנעה מתקדמים – תחום השליחויות השתנה מאוד בשנים האחרונות וזאת לאור כניסה של קטנועים מהירים במיוחד כמו גם רכבים אשר יכולים להוביל את החבילות באופן מהיר עד לבית הלקוח. על כן, בדקו כי החברה עמה אתם מעוניינים להתקשר תדע להעניק לכם את הכלים המתקדמים ביותר בכדי להבטיח כי השליחות תתבצע במהירות האפשרית.
  • עמידה בזמנים – על מנת להבטיח כי לא תישארו עם עוגמת נפש, חשוב מאוד לבדוק בטרם ההזמנה כי בחוזה אשר נחתם עם חברת השליחויות מצוין באופן מדויק זמן השליחות הממוצע, וכי יש גם סעיפים אשר מגדירים באופן מדויק "מקרים מיוחדים" בהם יש דחיפות להעברה של השליחות, בעיקר בכל הקשור למסמכים משפטיים.
  • סדר וארגון – חברה מקצועית לתחום השליחות חייבת להיות מסודרת ומאורגנת מבחינת הלוגיסטיקה שלה, ועל כן מומלץ לבקר במשרדי החברה ולבדוק כיצד הם מתנהלים שם באופן שוטף, וזאת על מנת להבטיח כי בטרם אתם מבצעים את ההזמנה תקבלו את כל המידע בצורה מסודרת ומאורגנת, פרמטר משמעותי ביותר אשר נועד לגרום לכך שכל החבילות אותם אתם מעוניינים להעביר יגיעו ללקוחות, באופן מהיר וע"פ רשימה מסודרת.
  • התאמה לשעות פעילות העסק – חשוב מאוד שהחברה עמה אתם מתקשרים תתאים את עצמה לשעות פעילות העסק, גם כאשר ישנה צורך לשליחות מהירה ביותר. לכן, התאמה בין שעות פעילות העסק לשעות הפעילות בהן עוסקת חברת השליחויות היא קריטית, ויש לשים אליה דגש משמעותי ביותר.
  • איתור משלוח וקבלת התראה מראש – חשוב מאוד שהחברה עמה אתם מתקשרים תעדכן את הלקוח בטרם מגיעים החבילה, כמו גם תאפשר לו לבדוק היכן החבילה נמצאת בכל עת.

אולי תאהבו גם את