חיפוש

במקרים של רשלנות רפואית חשוב להכיר עורך דין מנוסה בתחום!

אלפי תביעות בגין רשלנות רפואית מוגשות מדי שנה בישראל בלבד. מדובר על תחום רגיש ביותר, אשר תביעה בגינו יכולה להביא לפיצויים נכבדים לנפגעים.

יחד עם זאת, מדובר על תחום מורכב במיוחד, אשר מצריך מקצועיות ויסודיות רבה לצורך הכנת תביעה והגדלת סיכויי הזכייה.

אם כן – איך בוחרים את עורך הדין המתאים ביותר לטיפול בתביעה כזאת?

 

עו"ד מומחה בתביעות רשלנות רפואית

עורך דין דוד פייל  הוא אחד מעורכי הדין המתמחים ברשלנות רפואית, אשר דרכו עוברים לקוחות רבים, המבקשים לתקן עוול שנעשה להן ולקבל פיצויים בגין רשלנות רפואית.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי החוק הישראלי אינו מאפשר לעורכי דין להציג את עצמם כמומחים בתחום ספציפי ולכן, גם כאשר אתם מחפשים עו"ד מומחה לתביעות בגין רשלנות רפואית, אתם צריכים לחפש לפי מספר קריטריונים מובילים.

 

המלצת לקוחות

המלצות של לקוחות מרוצים הן האינדיקציה הטובה ביותר למציאת בעלי מקצוע טובים. יחד עם זאת, אם אתם לא מכירים באופן אישי מישהו שנעזר בשירותיו של עו"ד בתביעת רשלנות רפואית, תמיד תוכלו לחפש אחר המלצות כאלה ברשת.

סינון נכון של מידע ברשתות החברתיות ומנועי חיפוש שונים יכול לספק לכם מידע נוסף על עורך הדין.

האתר שלו יכול לעזור לכם להתרשם מהתדמית שלו ומסגנון העבודה שלו, כמו גם תחומי התמחות ומידע נוסף, אם כי כדי לבדוק את אמינותו של עורך הדין, כדאי לבדוק בלשכת עורכי הדין, כי הוא מחזיק ברישיון מתאים בתוקף.

 

ותק

כמו בתחומים משפטיים רבים אחרים, ותק הוא אינדיקציה חיונית לרמת הניסיון של עורך הדין, כמו גם לרמת הביטחון והידע שהוא יכול להביא איתו לניהול תיקים בתחום רשלנות רפואית.

כידוע, מדובר על תחון מורכב ועדין מאוד, אשר מחייב הבנה מעמיקה, יכולת אבחנה, ניסיון וקשרים מתאימים.

עורך דין בעל ותק מתאים מכיר היטב את התחום, יודע ממה להיזהר, על מה לשים דגש מהם המהלכים הנכונים לקראת ניצחון בתיק.

 

התמחות בלעדית

כמו בכל תחום אחר, גם בתחום המשפט, עורך דין יכול להפוך למקצועי יותר בתחומו, אם הוא מתמקד בתחום אחד, או בתחומים משיקים בלבד.

לכן, ככל שעורך הדין שלכם עוסק בפחות תחומים ומתמקד יותר ברשלנות רפואית, כך יש סיכויים גדולים יותר שמדובר על עו"ד מקצועי מאוד בתחום.

 

לסיכום

קיימים כמה קריטריונים לבדיקת רמת המקצועיות של עורך הדין שאתם שוכרים את שירותיו, אותם חשוב לבחון היטב, אבל כידוע – אין תחליף לכימיה אישית ולכן, פגישת היכרות מקדימה עם עורך הדין, במהלכה תוכלו לשאול אותו שאלות ולהתרשם מרמת המקצועיות שלו, רמתה מוטיבציה והיכולות האישיות שלו, חשובה אף היא לבחירה נכונה של עו"ד רשלנות רפואית.

 

כלי משפטי וספרים

אולי תאהבו גם את

בוררות
מתי ניתן לערער על הליך בוררות?

בוררות הפכה לשיטה פופולרית יותר ויותר ליישוב סכסוכים בישראל. עם יתרונותיו הרבים, כגון גמישות, סודיות ומומחיות, אנשים ועסקים רבים בוחרים בבוררות על פני ליטיגציה מסורתית.

קראו עוד »